MIMOŘÁDNÉ PRÁZDNINY:   INFORMACE PRO RODIČE

Tiskopis: Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy

Pokud v souvislosti s opatřením Ministerstva zdravotnictví bude muset rodič pečovat o dítě mladší 10 let, pak zaměstnavatel je povinen omluvit jeho nepřítomnost v práci po dobu, kdy pečuje o dítě mladší 10 let.

Zaměstnanec – rodič má nárok na ošetřovné, pokud žije s dítětem ve společné domácnosti. Rodiče se mohou v péči o dítě vystřídat.

Potvrzený tiskopis vydává škola. Pokud máte o potvrzený tiskopis zájem, volejte ředitelce školy na telefonní číslo: 724 335 472 a domluvte si schůzku.

Mgr. Miroslava Kunešová, ředitelka školy.