Mimořádné prázdniny – Nařízení vlády České republiky

V Prachaticích dne 10. 3. 2020

ROZHODNUTÍ ŘEDITELE ŠKOLY K MIMOŘÁDNÉMU OPATŘENÍ VLÁDY ČR

Na základě vyhlášení Vlády České republiky rozhodla ředitelka Základní školy, Prachatice, Zlatá stezka 387, Mgr. Miroslava Kunešová, o uzavření budovy školy od 10. března, 18 hodin, do odvolání.

Žákům a studentům je po celou dobu uzavření školy zakázán vstup do budovy.

Sledujte, prosím, zpravodajství, kde budete informováni o ukončení mimořádných prázdnin.

Mgr. Miroslava Kunešová, ředitelka školy, v.r.