• Upozornění!

    V zájmu zajištění bezpečnosti žáků i pracovníků školy je zakázán nehlášený vstup a pohyb po škole cizím osobám. Zákonným zástupcům žáků je vstup v době vyučování povolen pouze o přestávkách. Pověřený pracovník školy bude monitorovat vstup návštěvníků do školy, každý návštěvník školy je povinen se zapsat do návštěvní knihy.

Kalendář akcí

Mottem školního roku 2018/2019 bude: „ Jeden za všechny, všichni za jednoho“.

Celoroční soutěže: O nejlepšího sportovce školy Nebesová

                                     Znalec přírody Simandlová

Září           Cvičení v přírodě                                             Javorková, Kašparová

                   Běh pro zdraví                                                 TU

                   Světový den 1. pomoci + recyklace elektro Nebesová

                   Beseda s policií – chování na silnici, ulici        Kunešová, TU

                   Celoškolní podzimní hry                                  Kocourková + TU

                   Výstava v lékárně při nemocnici               Kocourková, Sommerová

Říjen         Přespolní běh                                                  učitelé TV     

                   Anežka Česká – park v Hospici                    Pí Hanžlová + učitelé

                   Branný den s Mě Policií 10. 10. 2019       Simandlová, Nebesová                                                                                                                                Listopad  Trh pracovních příležitostí                       Simandlová

                   Turnaj v přehazované                               učitelé TV     

                   Soudní přelíčení                                          Simandlová                  

                   Spolupráce s SOU                                        Simandlová

                   Plavecký výcvik I. stupeň                          Frnochová, Javorková  

                   1.tematický den: Advent                           Kocourková + TU

Prosinec  Mikulášská nadílka                                     Kocourková + TU

                   Muzeum loutek – vánoční zvyky              Frnochová

                   Knihovna                                                        Simandlová

                   Vánoční turnaj ve stolním tenisu              učitelé TV

                   Vánoční koncert v ZUŠ                                 Kunešová

                   Výstava v lékárně při nemocnici             Kocourková, Sommerová

                   Vánoční besídka                                             Kocourková, Krejsová  

Leden        2. tematický den:  Zimní sportovní hry  Nebesová, učitelé 

                   Beseda s OU                                                    Simandlová

                   MPP – úřad práce                                          Simandlová

                   Časopis Sluníčko                                            Simandlová

                   Lyžařský výcvik                                             Simandlová, učitelé TV

Únor          Karnevalová diskotéka – ŠD                       Kocourková

                   Turnaj ve skoku vysokém                            učitelé TV  

                   Plavecký výcvik speciální třída                  Vojtová        13. 2. – 26. 3.

                   Šplh                                                                  učitelé TV

                   Výstava v lékárně při nemocnici              Kocourková, Sommerová

Březen       3. tematický den: Jaro                               Krejsová, TU                                            MPP – 1. pomoc ČČK                                   Krejsová

                     Knihovna – besedy                                     Simandlová

Duben        Den Země – celotýdenní akce                   Simandlová

                     Velikonoční dílna – výstavky prací, besedy učitelé PV, VV, TV                             Zápis do 1. třídy                       Kunešová + Javorková + Frnochová

Květen     Školní kolo SHM – 26. 5. 2020                        Nebesová

                   Dopravní soutěž – školní kolo 29. 5. 2020   Frnochová

                   Plavecký výcvik speciální třída                    Vojtová   14. 5. – 25. 6.

                   Anglické divadlo 3. – 9. třída                          Simandlová

Červen      Dopravní soutěž – okresní kolo 5. 6. 2020    Frnochová

                   Školní výlety                                                       TU

                   MDD                                                                     TU

                   Cvičení v přírodě                                               Frnochová, Nebesová

                   MěÚ – rozloučení s vycházejícími žáky        Kunešová, Simandlová

                   Beseda s Policií  ČR – bezpečnost                   Kunešová

                   Časopis Sluníčko                                               Simandlová

                   Besídka a rozloučení s vycházejícími žáky     Kocourková +                                                                                                 Krejsová+ Simandlová          

                   Výstava v lékárně při nemocnici              Kocourková, Sommerová

 

      

 

 

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
Hudebně – pohybový kroužek 14:00
Hudebně – pohybový kroužek
Říj 8 @ 14:00 – 15:00
Vedoucí zájmového kroužku Jana Kocourková
9
Počítačový kroužek 13:30
Počítačový kroužek
Říj 9 @ 13:30 – 14:30
Vedoucí zájmového kroužku Marie Krejsová.
10
Taneční kroužek 13:00
Taneční kroužek
Říj 10 @ 13:00 – 14:00
Taneční kroužek
Vedoucí kroužku: Jana Kocourková
11
12
13
14
Keramický kroužek 13:00
Keramický kroužek
Říj 14 @ 13:00 – 14:00
Keramický kroužek
Vedoucí kroužku:  paní vychovatelka Jana Kocourková
15
Hudebně – pohybový kroužek 14:00
Hudebně – pohybový kroužek
Říj 15 @ 14:00 – 15:00
Vedoucí zájmového kroužku Jana Kocourková
16
Počítačový kroužek 13:30
Počítačový kroužek
Říj 16 @ 13:30 – 14:30
Vedoucí zájmového kroužku Marie Krejsová.
17
Taneční kroužek 13:00
Taneční kroužek
Říj 17 @ 13:00 – 14:00
Taneční kroužek
Vedoucí kroužku: Jana Kocourková
18
19
20
21
Keramický kroužek 13:00
Keramický kroužek
Říj 21 @ 13:00 – 14:00
Keramický kroužek
Vedoucí kroužku:  paní vychovatelka Jana Kocourková
22
Hudebně – pohybový kroužek 14:00
Hudebně – pohybový kroužek
Říj 22 @ 14:00 – 15:00
Vedoucí zájmového kroužku Jana Kocourková
23
Počítačový kroužek 13:30
Počítačový kroužek
Říj 23 @ 13:30 – 14:30
Vedoucí zájmového kroužku Marie Krejsová.
24
Taneční kroužek 13:00
Taneční kroužek
Říj 24 @ 13:00 – 14:00
Taneční kroužek
Vedoucí kroužku: Jana Kocourková
25
26
27
28
Keramický kroužek 13:00
Keramický kroužek
Říj 28 @ 13:00 – 14:00
Keramický kroužek
Vedoucí kroužku:  paní vychovatelka Jana Kocourková
29
Hudebně – pohybový kroužek 14:00
Hudebně – pohybový kroužek
Říj 29 @ 14:00 – 15:00
Vedoucí zájmového kroužku Jana Kocourková
30
Počítačový kroužek 13:30
Počítačový kroužek
Říj 30 @ 13:30 – 14:30
Vedoucí zájmového kroužku Marie Krejsová.
31
Taneční kroužek 13:00
Taneční kroužek
Říj 31 @ 13:00 – 14:00
Taneční kroužek
Vedoucí kroužku: Jana Kocourková

Comments are closed.