• Upozornění!

    V zájmu zajištění bezpečnosti žáků i pracovníků školy je zakázán nehlášený vstup a pohyb po škole cizím osobám. Zákonným zástupcům žáků je vstup v době vyučování povolen pouze o přestávkách. Pověřený pracovník školy bude monitorovat vstup návštěvníků do školy, každý návštěvník školy je povinen se zapsat do návštěvní knihy.

A jdeme do školy!

Vážení rodiče a zákonní zástupci žáků, oznamujeme radostnou novinu – ve středu 18. listopadu 2020 se otevírá škola. Stále budou platit všechna pravidla jako před zavřením školy, dezinfekce rukou, roušky.  Vyučování bude na 2. stupni do 12.30, družina i jídelna bude v normálním provozu. Upozorňuji, že v pondělí 16. listopadu si již nikdo nechoďte pro úkoly, ale vše vypracované žáci přinesou ve středu do školy. Těšíme se na vás. 

Comments are closed.